KOMPLEXNÍ DODÁVKA VÝPOČETNÍ TECHNIKY PRO VAŠI ORDINACI 

Posuňte komfort vaší práce na novou úroveň. Není třeba hledat složité postupy ani se učit žádnou obskurní terminologii. Provedeme a nastavíme všechno za vás. Jednoduchá cesta k inovacím.

ZNÁME PROSTŘEDÍ, VE KTERÉM SE POHYBUJETE A ČINNOSTI, KTERÉ VYKONÁVÁTE.

LÉKAŘ LÉČÍ
TECHNIKA FUNGUJE

Když jsme se pustili do práce na novém konceptu eMedIT, zvážili jsme každý element, který definuje profesionální pracovní prostředí. A vytkli jsme si za cíl najít nejlepší, nejprogresivnější způsob, jak vše propojit, aby vznikl funkční celek. eMedIT je ucelená služba pro lékaře radikálně odlišná od všeho, co tu dosud bylo. Něco, co představuje mimořádně silný argument proti zažitému statusu quo.

UMÍME TECHNIKU UZPŮSOBIT TAK, ABY BYLA POMOCNÍKEM V KAŽDODENNÍ PRÁCI.

eRecept, eNeschopenka, eKomunikace…
ZŘEJMĚ TO BEZ NICH NEPŮJDE

Snadno, rychle a ekologicky šetrně můžete vyřešit mnoho administrativních záležitostí, které jste byli zvyklí řešit po telefonu, na pobočce nebo zasláním dopisu. Vysvětlíme vám a zavedeme elektronickou komunikaci se zdravotními pojišťovnami. Pomůžeme vám s vyřízením elektronických podpisů.

ZBAVTE SE NEJISTOTY

eMedIT Cloud je nejbezpečnější ochrana vašich důležitých dat. Automaticky zálohuje obsah vašeho počítače. Nemusíte se tak bát, že přijdete o něco důležitého.

Už nemusíte připojovat externí disk, když chcete zálohovat. eMedIT Cloud vás toho ušetří. Váš počítač se průběžně zálohuje – automaticky. eMedIT Cloud pracuje chytře, takže po prvotním zálohování kopíruje už jen změny v souborech – za zlomek času a na pozadí. Protože eMedIT Cloud průběžně vytváří kopie a postupně ukládá jednotlivé verze, snadno obnovíte soubory, nebo složky až jeden rok dozadu. Zálohování už nemůže být jednodušší. Služba využívá zašifrované servery v EU a pouze vy máte přístup k vašim datům.

SPRÁVNĚ VYBRANÉ TISKÁRNY

MULTIFUNKČNÍ TISKÁRNA

Nepřekonatelná vysoce výkonná multifunkční zařízení jsou základním kamenem každé efektivní ordinace. Umožňují kopírování, skenování a nízkonákladový tisk.

TISKÁRNA ŠTÍTKŮ

Je nejsnazší způsob, jak vyrobit jeden i více štítků na zkumavky a dopisy. Na dvě kliknutí vytvoříte 100% čitelný samolepící popisek se všemi potřebnými údaji.

EKONOMICKÝ TISK

Koupí profesionální tiskárny lze ušetřit až 7000Kč ročně.

Porovnání cen tisku u nejběžnějších tiskáren

HODNĚ ČASU JSME VĚNOVALI DO ANALÝZY A VÝZKUMU, ABYCHOM VÁM HO UŠETŘILI.

RYCHLÉ ŘEŠENÍ JAK Z NESNÁZÍ 

Jsme tu, abychom vám pomohli se všemi produkty.

Nechejte si poradit přes telefon, vzdálenou správu, případně si domluvte servis.

Díky eMedIT podpoře se dovoláte pomoci a rady, kdykoli je něco v nepořádku.

PORAĎTE SE S NÁMI

Zanechte nám Váše kontaktní údaje a my se Vám ozveme