Vybavit ordinaci výpočetní technikou se zdá jako vcelku jednoduchý úkol. Zdání však často jen klame. Otázka vhodného IT vybavení v ordinaci je složitou alchymií funkčnosti, ceny a v neposlední řadě také spolehlivosti. K čemu je Vám výkonný počítač, když nepracuje správně a naopak fungující bez potřebného výkonu. Jak vybrat správnou tiskárnu? Na trhu jsou jich desítky. Není to jen o ceně tisku za stránku, ale rovněž o schopnosti vypořádání se s různými typy žádanek, tiskových sestav a jiných specifik lékařské ordinace. Srdcem každé ordinace je pak vedle lékaře a sestry také vhodný ambulantní systém. Takový, který je moderní, podporuje prvky e-komunikace, zároveň reflektuje neustále se vyvíjející potřeby lékařů a zároveň je i nákladově přívětivý. Celý balíček je pak třeba doladit drobnostmi, které se mohou zdát jen dopočtu, ale ve výsledku dělají skutečný rozdíl.

Naše společnost má za cíl rozšiřovat portfolio svých služeb a nabídnout tak svým zákazníkům komplexní řešení šité na míru. Výsledkem našeho snažení je schopnost odborné a především funkční realizace i složitých a obsáhlých zadaní ze strany našich zákazníků. V čem jsou tedy naše služby jiné a lepší?

Když technika funguje, lékaři významným způsobem usnadňuje práci. Proto jí věnujeme maximální pozornost a naše řešení stavíme nejenom na funkčnosti, ale především na její spolehlivosti.

Kupříkladu: jednoduchá tiskárna na tisk štítků na odběrový materiál, automatické zálohování, webové stránky, elektronická komunikace, či systém na evidenci příchozích pacientů.

Přesvědčte se sami.

Tým Medingo

Komentáře

komentářů