V krátkém sledu se unikátní systém Evipa představil o uplynulém víkendu i ve svém domovském městě. Tým Medingo zavítal na odborný seminář “Dětské ortopedie“ který se konal 28.3. v hotelu Avanti v Brně.

„Náš systém budil zprvu ostych. Ten však brzy vymizel a u přítomných lékařů převládla zvědavost a Evipu si nechala představit bezmála stovka účastníků semináře. Se zájmem jsme pozorovali, že naše zařízení si našlo své obdivovatele i v řadách pediatrů. Potvrdilo se nám, že Evipa si dokáže najít své místo i napříč širokým spektrem odborností“, popisoval událost Martin Horský, tvůrce systému Evipa.

V rámci výstavy byl premiérově rovněž představen souběžně realizovaný projekt eMedIT. „Výpočetní technika je v ordinacích lékařů stále významnějším prvkem. Jak by taková technika měla podle našeho výzkumu správně vypadat a fungovat, jsme se snažili demonstrovat v rámci naší modelové ordinace.“

Celodenní prezentace byla pro tvůrčí tým úspěšná. Evipa byla opět v centru pozornosti. Vyvolala nejenom upřímný zájem, ale i pozitivní ohlasy a tvůrčí podněty ze strany samotných lékařů a sester.

Tým Medingo

 

Komentáře

komentářů